Meniu

Vaikučių priežiūra

07 25 naujienaBėgimo basomis partnerio, reabilitacijos centro „Gemma“ specialistai kviečia bėgimo basomis dalyvius į renginį atvykti su visa šeima. Profesionalių „Gemma“ kineziterapeutų komanda pasirūpins bėgimo dalyvių vaikais – mažieji galės linksmai leisti laiką sportuodami ir žaisdami su centro specialistais. Tegul sporto renginiai, aktyvus laisvalaikis tampa gražia šeimos švente ir puoselėjama tradicija!

„Gemma“ komanda bėgime basomis turės pirmosios ortopedinės pagalbos rinkinį, tad galės pasirūpinti tais, kurie nugrius ar nusibrozdins.

„Gemma“ – tai naujai ir moderniai įrengtas, aukščiausius europinius standartus atitinkantis, reabilitacijos ir slaugos centras Vilniuje, kuriame pasirūpinsime Jūsų ir Jūsų artimųjų sveikata ir fizine būkle. Čia rūpinamasi visais: kūdikiais ir vaikais, nėščiosiomis, paaugliais ir suaugusiais, žmonėmis su negalia bei senoliais. Siūlomos įvairiausios sveikatinimo procedūros: kineziterapija, masažai, vandens procedūros, tyrimai, diagnostika, fizioterapinės procedūros, individualios arba grupinės treniruotės ir kt.