Meniu

Sveiki atvykę!

Vasarą norisi bėgti basomis!

Nuo 2015 m. sporto renginių pasiūlą paįvairina analogų Lietuvoje neturintis bėgimas basomis, vykstantis Europos centro golfo klube. Pirmą kartą surengtame tarptautiniame renginyje žolės minkštumą išmėginti panoro 300 dalyvių, o jų džiugios emocijos, šventiška ir nuotaikinga renginio atmosfera, bėgikų ir jų artimųjų nuoširdžios šypsenos tik patvirtino tokių varžybų reikalingumą.

Jau penktą kartą bėgimo basomis varžybos vyks 2020 m.  rugpjūčio 16 d., sekmadienį ir kviečia visus – tiek didelius, tiek mažus, bėgti minkštu žolės kilimu. Bėgimo basomis dalyviams siūlomi trys nuotoliai: 4 km ir 8 km distancijos bei 2×4 km estafetės rungtis. Mažųjų renginio svečių laukia 500 m bėgimo rungtis.

11a4ceaf8af0dd3eb9e99cacd544d7c2

Ir nors galima išgirsti įvairių nuomonių apie bėgimo basomis naudą ir žalą, mes tikrai nesiūlome bėgioti basomis nuolat, tačiau sudalyvauti unikaliame renginyje ir patirti, koks nuostabus laisvės pojūtis apima bėgant basomis per minkštą pievą, tikrai verta!

Rugpjūčio 16 d. kvieskite savo bičiulius ir artimuosius susitikti Europos centro golfo klube, kur visi nuotaikingai, turiningai ir įdomiai praleisite laiką bei išmėginsite bėgimo basomis per minkštą žolę malonumą. Juk judėjimas suteikia įsimintinų emocijų ir laimės akimirkų!

koliazas