Meniu

Bėgimo laimėtojams – „Oriflame“ prizai

oriflame prizaiBėgimo basomis nugalėtojus apdovanos švedų kosmetikos kompanija „Oriflame“. 8 km, 4 km ir vaikų bėgimo laimėtojams atiteks unikalūs mineralais, multivitaminais ir Omega 3 praturtinti maisto papildai ir produktai „Wellness“, padedantys gyventi sveikai ir subalansuotai.

Prizai:

  • 8 km laimėtojams (vyrų ir moterų kategorijoje) – maisto papildai „Wellness Pack“ + maistingas „Natural balance“ kokteilis.
  • 4 km laimėtojams (vyrų ir moterų kategorijoje) – maisto papildai „Wellness Pack“ + „Natural Balance“ batonėliai su šokolado gabaliukais.
  • Vaikų bėgimo 3 pirmųjų vietų laimėtojams (berniukams ir mergaitėms) atiteks baltymų ir skaidulų kupini „Wellness“ batonėliai su uogų gabaliukais.

 „Oriflame“ yra tarptautinis kosmetikos koncernas, turintis atstovybes daugiau nei 60 pasaulio šalių. Humaniškas požiūris į gamtą ir žmones yra kompanijos korporatyvinės politikos dalis. „Oriflame“ rūpinasi ne tik grožiu iš išorės, bet ir iš vidaus. „Wellness by Oriflame“ gaminiai yra sukurti žinomų švedų mokslininkų, sertifikuoti ir ištirti kliniškai.