Meniu

Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams – išskirtinis bėgimas basomis

begimasSporto renginių pasiūlą nuo šiol paįvairins dar vienas naujas ir analogų Lietuvoje neturintis įvykis – bėgimas basomis. Iškart po Žolinės, rugpjūčio 16 d., Europos centro golfo klube organizuojamas itin vasariškas renginys ragina dalyvius namie palikti bėgimo batelius ir pasimėgauti ypatingu laisvės pojūčiu. Aktyvaus laisvalaikio ir bėgimo mėgėjai į renginį registruotis gali jau nuo šiandien.

 

„Galima išgirsti įvairių nuomonių apie bėgimo basomis naudą ir žalą, tad mes tikrai nesiūlome bėgioti basomis nuolat, tačiau sudalyvauti unikaliame renginyje ir patirti, koks nuostabus laisvės pojūtis apima bėgant basomis per minkštą pievą, tikrai verta“, – sakė renginį organizuojančios asociacijos „Sporto renginiai“ direktorius Evaldas Martinka.

Anot jo, Lietuvoje smarkiai populiarėjant įvairiems sporto renginiams ir aktyvaus laisvalaikio leidimo būdams, kilo idėja bėgimo entuziastams pasiūlyti unikalaus formato varžybas, kuriose pojūčiai ir prisiminimai būtų tikrai išskirtiniai.

„Bėgimas gali būti visoks – sunkus, siekiant pergalės ar norint pagerinti asmeninį rekordą ar rezultatą, komandinis, dalyvaujant estafetėje, reikalaujantis ištvermės, esant sudėtingai trasai, o gali būti ir malonus bei smagus, suteikiantis kitokių pojūčių nei bėgant parke ar miesto gatvėmis. Būtent toks, nuotaikingas, įkvėpiantis ir teigiamų emocijų kupinas, bus bėgimas basomis“, – kalbėjo E. Martinka.

Bėgimas basomis vyks Europos centro golfo klube, tad dalyviai gali būti ramūs dėl trasos, kuri bus įrengta reguliariai prižiūrimoje pievoje. Bėgikai galės grožėtis ir puikiu aikštyno kraštovaizdžiu, o kadangi varžybų trasa drieksis ir per patį Europos geografinį centrą, laukia ir išskirtinė galimybė pabūti šioje vietoje. Išbandyti žolės minkštumą dalyviai galės 4 km, 8 km nuotoliuose, o mažiesiems renginio svečiams siūloma 500 m distancija.

Šiais metais švęskite Žolinę įsimintinai – rugpjūčio 16 d. dalyvaukite nuotaikingame ir turiningame bėgime basomis Europos centro golfo klube. Registruotis į renginį organizatoriai kviečia jau dabar – anksčiau užsiregistravusiems taikomas mažesnis dalyvavimo mokestis, taip pat lieka daugiau laiko treniruotis ir tinkamai pasiruošti bėgimui.

Į visas bėgimo basomis rungtis reikalinga išankstinė registracija. Visi varžybų dalyviai, sėkmingai įveikę pasirinktą distanciją, gaus atminimo medalius ir unikalius sertifikatus, patvirtinančius apsilankymą Europos geografiniame centre. Daugiau sužinoti apie renginį bei užsiregistruoti galima interneto svetainėje www.begam.lt.